Şerifali Mh. Miras Sk. No:35/A Ümraniye/İSTANBUL

Üretimi gerçekleşecek olan asansör kabini, süspansiyonu, ağırlık karkası ve aksamları, müşterilerimiz tarafından istenilen özelliklere ve kuyu ölçülerine göre en ideal asansör ebatı tasarlanarak projelendirilmekte ve müşterilerimizin onayına sunulmaktadır. Müşterilerimiz asansör kabin projesini inceleyip, onayladıktan sonra mühendislerimiz ve teknik ekibimizin hazırlamış olduğu üretim programına alınır. Üretim sürecinde asansör kabini ve aksamlarına ait kesim, büküm, punch ve lazer işlemleri tamamlanır.

Kontrol işlemi tamamlanan asansör kabinin iç dekorasyon aşamasına başlanır. Kabinin iç kaplama ve aksesuarları, müşterilerimizin proje onayında bildirmiş olduğu özellikler doğrultusunda dekore edilir. İç dekorasyonu tamamlanan asansör kabinimizin ve aksamlarının, mühendislerimiz ve teknik ekibimiz tarafından son kontrolleri yapılır.

Son kontrolleri yapılan asansör kabini, süspansiyonu, ağırlık karkası ve aksamları sevk edilmek üzere demonte hale getirilir ve paketlenir. Paketlerin üzerine oluşabilecek karışıklıkları önlemek için firma bilgileri, adres bilgileri eklenir. 

Paketleme ve etiketleme işlemi tamamlandığında, sevkiyatı için müşterilerimize bilgisi verilir.