Şerifali Mh. Miras Sk. No:35/A Ümraniye/İSTANBUL

Gelişen asansör piyasası ve bilinç düzeyi artan asansör kullanıcılarının istek ve beklentileri her geçen gün artmaktadır. Bu nedenle ürünlerimizin kalitesini ve pratik kullanımını arttırmakta, tasarımlarımızı geliştirmekte ve vermiş olduğumuz hizmetlerin standartlarını daha üst noktada tutmaktayız.

Masaid Group Asansör markamızla, üretmiş olduğumuz asansör kabinlerimizin iç dekorasyonlarında sizlerin zevk ve beğenisine göre değişik özelliklerde kaplamalar kullanmaktayız.

Bu nedenle iş ortaklarımıza değişik modellerde geniş bir ürün yelpazesi sunmaktayız. Sizlerin isteğine göre paslanmaz kaplı, dekoratif paslanmaz kaplı, mobilya desenli, özel işlemeli mobilya kaplı, laminant kaplamalı, resimli laminant kaplamalı, lamine cam kaplamalı, resimli lamine cam kaplamalı, özel taş kaplamalı,  resimli kaplama, mebran kaplama olarak asansör kabini üretimi yapmaktayız.

Asansör Kabin dekorasyonunun ayna kısmı kabin özelliğimize ve sizlerin tercihine göre tam boy, yarım boy, orta tam boy ve ikili 1/3 tam boy ayna olarak dekore edilebilir.

Masaid Group asansör kabinlerimizin zemin kaplamalarını 20 mm doğal granit olarak tasarlamaktayız. İstenildiğinde asansör kabininin zemin bölümünde özel granit, temperli cam, resimli cam, antibakteriyel pvc kaplama gibi alternatifler sunabilmekteyiz. 

Asansör kabinlerimizin tavan kısmında ise, desenli özel cam, özel mobilya kaplama ya da lazerle desen verilmiş paslanmaz kullanılmaktadır. Tavan aydınlatması olarak asansör kullanıcısını rahatsız etmeyecek şekilde tasarlanmış ve aydınlatma standartlarına uygun florasan, led aydınlatma veya spot aydınlatma alternatifleri bulunmaktadır.